Основні напрями ТОВ "Кобра-Схід"

Фізична охорона
об’єктів

Фізична охорона
території

Охорона житлових
приміщень

Контрольно - пропускний
режим

Охорона технічними
засобами

Юридична
підтримка

ТОВ «Кобра-Схід» - професіонали для вашої безпеки

 

Наша компанія - широкопрофільне охоронне агентство, яке надає свої послуги на всій території України. Нас знають і нам довіряють своє життя та майно безліч клієнтів.

ТОВ «Кобра Схід» надає професійні охоронні послуги. В нашому штаті працюють представники силових структур і офіцери МВС - звільнені в запас. Професійний стаж наших працівників становить понад 7 років. Кожен співробітник нашої компанії проходить ретельний відбір. Ми не приймаємо на роботу людей без базової підготовки та з судимістю. Усі наші співробітники проходять додаткове навчання та стажування. Зважаючи на зазначене, користуючись послугами нашої компанії, будьте впевнені, що вас обслуговують професіонали. Ми захищаємо інтереси Замовника і тому несемо повну матеріальну відповідальність за майно клієнта. Ми беззаперечно дотримуємося чинного законодавства України. Якщо безпека - ваш вибір, то охоронна компанія ТОВ «Кобра-Схід» - правильне рішення.

Ми завжди йдемо на контакт із Замовником і прислуховуємося до його думки. Наша компанія візьме на себе проектування, монтаж та обслуговування систем відеоспостереження, контролю та управління доступом, охоронно-пожежної сигналізації з підключенням до Централізованого пульта спостереження та подальшим швидким реагуванням наряду охорони. Охоронні послуги ТОВ «Кобра-Схід» складаються з оптимально підібраного режиму охорони об'єкта, враховуючи побажання замовника.

13 років роботи

00
Років на ринку

24/7

00
Години на добу
0
Днів на тиждень

Питання та відповіді

Вартість послуг фахівців «Кобра-Схід» буде залежати від декількох факторів: від місця розташування об'єкта, від його протяжності і режиму охорони. Повну вартість наших послуг ми зможемо сказати тільки після виїзду на об'єкт замовника.
Якщо у замовника встановлена пультова сигналізація, при відкритті дверей або введення неправильного коду наша служба швидкого реагування буде на місці протягом 15 хвилин. Також, ми попередньо телефонуємо замовнику, щоб уточнити, чи не пройшло спрацювання сигналізації помилково. А ще ми нагадуємо, що ми несемо повну матеріальну відповідальність за об'єкт, що охороняється.
Все дуже просто. Ви телефонуєте за номером (067) 464-87-59, приблизно говорите, що ви хочете. До вас на об'єкт виїжджає наш фахівець і надає консультацію щодо наших послуг. Ми не розміщуємо ціни на обладнання, так як монтаж, обслуговування буде суто індивідуальним. Ми проводимо повний аудит об'єкту, що охороняється, і формуємо список необхідного обладнання та графік роботи охорони.
Так. Кобра-Схід здійснює комплексні заходи з охорони будь-яких об'єктів. Залежно від об'єктів, ми забезпечуємо фізичною охороною за допомогою технічних засобів, автопатрулюванням ( за необхідністю ), сучасними засобами охорони периметра. Режим охорони може обрати замовник. Можлива охорона: день, ніч або цілодобово.
Якщо у вас в районі часто відбувається відключення електроенергії, ви можете не хвилюватися за збереження своєї квартири або офісу. Все обладнання, яке використовується для охорони, оснащене резервним джерелом живлення. Акумулятора вистачить на 8-48 годин безперервної роботи. Тому, якщо світла не буде добу, можете не хвилюватися - ваше майно буде захищене.
Якщо у вас вдома є тварини - кішка або собака, обов'язково вкажіть це в договорі. Датчики будуть обладнані спеціальними лінзами, що виключають спрацювання сигналізації на тварин. Але датчики спрацюють, якщо тварина любить стрибати на ліжко або шафи, тому, ставлячи квартиру на охорону, вам доведеться замикати домашнього улюбленця в кімнаті без датчиків, інакше вам загрожуватимуть штрафи за хибні виклики.