Охоронна сигналізація

Не бійтеся за майно - оберіть охоронну сигналізацію

У теперішній час наявністю охоронної сигналізації в квартирі нікого не здивуєш. Люди, які дбають про своє життя та майно вже давно встановлюють сигналізацію не тільки у себе в офісі, а ще й у квартирі. Навіть якщо ви не зберігайте цінні речі вдома, погодьтеся, повернувшись до квартири, неприємно побачити, що в ваших речах хтось корпався і взагалі, проник у вашу оселю.

Сигналізація в квартиру - безпека за доступною ціною

ТОВ «Кобра-Схід» пропонує свої послуги з встановлення охоронної сигналізації за доступною ціною. За порівняно невелику щомісячну плату ви отримуєте цілодобову охорону і відповідно душевний спокій. Встановивши сигналізацію, ви спокійно можете їхати у відпустку і не хвилюватися про те, що до вашого житла проникнуть зловмисники. Також, ви можете замовити охоронну сігналізацію і в приватному будинку.

видеонаблюдение

Надійніше і спокійніше з системами відеоспостереження

При будь-яких видах охорони - охорона об'єктів, охорона периметра, охорона території, наші співробітники будуть рекомендувати замовнику для підвищення рівня охорони встановити системи відеоспостереження. ТОВ «Кобра-Схід» виконає весь спектр послуг з проектування, монтажу, налагодження систем відеоспостереження. Адже яким би професійним не був охоронець, не можна виключати людський фактор. Люди втомлюються, відволікаються, а камери неупереджені, працюють цілодобово і можуть помітити те, що людське око може втратити.

Чому відеоспостереження від ТОВ "Кобра-Схід"?

Головними перевагами систем відеоспостереження, що надаються ТОВ «КОБРА-СХІД», є можливість вибору особливих функцій, таких як дистанційне керування, інфрачервоні освітлювачі, стоп-кадр, робота спільно з комп'ютером, запис по тривозі, запис по таймеру, передача і архівація даних через інтернет та інше. Також наші фахівці проведуть аналіз об'єкта і виявлять найбільш вразливі місця, де відеоспостереження повинно здійснюватися цілодобово і безкоштовно проконсультують відповідальний персонал.

Замовити послугу?