Ohrana zhilyh pomeshhenij min - Охорона житлових приміщень

Охорона житлових приміщень

ТОВ «Кобра-Схід» надає послуги по забезпеченню фізичної та технічної охорони житлових приміщень. Це може бути як окрема одиниця - квартира або будинок, так і цілий житловий комплекс - кілька багатоквартирних житлових будинків, об'єднаних єдиною територією.
Невід'ємною складовою такого житла є надійна система безпеки. Поділяють житлові комплекси відкритого і закритого типу. Різниця між ними в наявності огорожі та охорони периметра.
Що ми можемо надати нашим замовникам?
- Фізичну охорону території житлового комплексу і його інфраструктури
- Охорону паркінгу
- Охоронців-конс'ержів
- Технічні засоби охорони квартир, периметра, автостоянок
- Комп'ютерні та телефонні мережі
Будинок пропонується обладнати системами безпеки:
- охоронна сигналізація;
- пожежна сигналізація;
- система відеоспостереження;
- Домофони;
- Система "автопаркінг"
В'їзд в зону паркування перегороджує шлагбаум, обладнаний автоматичною пропускною системою. В'їжджаючий на парковку, маючи ключ доступу, може відкрити шлагбаум не виходячи з машини.
На кожен парадний вхід встановлюється пропускна система і відеодомофони, панелі виклику які зводяться в кожну квартиру і на пост охоронця-конс'ержа.
Всі квартири облаштовуємо охоронною сигналізацією з виведенням тривожних повідомлень на центральний пост охорони і пульт спостереження Державної служби охорони.
Всі сектора території житлового комплексу перекривають відеокамери системи відеоспостереження. Всі вони зведені до центрального поста охорони, в якому начальники зміни цілодобово спостерігають за оперативною обстановкою. Передбачена можливість доступу мешканців будинку до відеокамер по антені або інтернет мережі.
Фізична охорона
Охоронці проходять жорсткий відбір на роботу в сфері охорони житлового фонду. Основним завданням охоронців є забезпечення безпеки життя і здоров'я мешканців будинку, цілісності комплексу та збереження майна проживаючих у ньому громадян.
Окремі якості, якими повинен володіти охоронець житлового комплексу: ввічливість, неконфліктність, презентабельний зовнішній вигляд.
Передбачається виставляння постів охорони:
- Пости на в'їзд в паркінг
- Охоронці-конс'ержі в кожному парадному
- Пересувні патрульні пости

Замовити послугу?